Investiční nemovitosti v Izraeli

Investiční nemovitosti v Izraeli

Izrael je zvláštní země, ve které nalezneme jak nejmodernější high-tech průmysl na světě, nádherné pláže, ale také historické a náboženské poklady. Nákup investiční nemovitosti v Izraeli je také umocněn skutečností poutních míst jako jsou Jeruzalém, Tel Aviv, Haifa a Tiberias. Značný počet izraelské ekonomiky tvoří cestovní ruch, turismus přinesl do Izraele v roce 2012 více než 3 miliardy eur. To je jeden z důvodů, proč zůstaly ceny nemovitostí stabilní v oblastech vysoké poptávky a všeobecně mají stoupající trend.

Dalším důvodem je snížení územní rezervy a nárůst životních nákladů. Vzhledem k tomu, že se stavební pozemky v Izraeli ztenčují, cena pozemků se neustále zvyšuje. Izraelci proto dávají přednost pronájmu bytů, jelikož pro nákup nemovitosti potřebují v průměru 180 měsíčních platů a například v České republice 90 platů.

Dobrodužní investoři raději investují do aktiv mimo velká města a často při správném plánování dosahují výnosu až 10% a více. Konzervativní investoři budou raději investovat do nemovitostí ve velkých městech jako je Jeruzalém a Tel Aviv, výnos se bude v tomto případě pohybovat v rozmezí 3 až 5% v závislosti na povaze majetku a různých faktorech.

Nemovitost mohou poté rekonstruovat a prodat ji s vysokým ziskem nebo ji pronajmout a přijímat každý měsíc nájem. V takovém případě je vhodné využít služeb správy nemovitostí, která se bude starat o opravy a údržbu bytu a případně o nalezení nájemníků v případě opuštění bytu. Tímto způsobem také můžete maximalizovat zisky z pronájmu nemovitosti.

Jako česko-izraelská společnost vám můžeme zprostředkovat nákup nemovitostí po celém Izraeli. Počínaje byty, rodinnými domy, budovami a také pozemky pro obchodní investice. Kontaktujte nás, sdělte nám svůj rozpočet a my vám zprostředkujeme pohodlný nákup nemovitosti v Izraeli.