Obchodní cesty

Proces vstupu na nový trh začíná obvykle obchodní cestou, která zahrnuje schůzky s klíčovými hráči a potenciálními partnery. Rozdíl mezi úspěšnou obchodní cestou a neúspěchem závisí na několika faktorech, které si jako cizinci v hostitelské zemi neuvědomujeme. Proto jsme zde my, Conbiz s.r.o., abychom vám pomohli úspěšnou pracovní cestu do Izraele zorganizovat. At už hledáte v Izraeli obchodního partnera, koupili jste si tam nemovitost nebo si chcete založit firmu či pobočku, s těmito všemi úkony vám můžeme pomoci.

Často se na nás obracejí zástupci firem, kterým byly po příjezdu do Izraele nebo do České republiky zrušeny nebo přesunuty obchodní schůzky, které měli předem naplánované a tak na jejich obchodní cestě v zahraničí nevyužili svůj čas efektivně a zbytečně plýtvali svým časem a penězi. Naše firma Conbiz na základě bohatých zkušeností a znalosti izraelského a českého trhu, kultury a jazyka, dokáže rozpoznat situaci, kdy se sjednaná schůzka bude konat a kdy bude mít šanci na úspěch. Můžeme vám také zařídit náhradní schůzky, aby byl váš drahocenný čas využit na sto procent.

Jako česko-izraelská společnost máme obrovskou výhodu v tom, že máme v obou zemích představitele a můžeme vám zařídit také veškerou potřebnou administrativu – hotel, cestování, konferenční místnosti, příprava prezentací, překlady a tlumočení, abyste se mohli soustředit na úspěch vaší obchodní cesty.

Snažíme se udělat maximum pro úspěch našich zákazníků. Obchodní cestu vám naplánujeme tak, abyste byli spokojeni a vraceli se s pocitem užitečně využitého času. O firmách, se kterými se setkáte zjistíme co nejvíce informací a zajistíme Vám schůzky s partnery na relevantních obchodních pozicích. Poradíme vám také s otázkami, které mohou před obchodní cestou vyvstat: Je vhodné dát obchodnímu partnerovi na schůzce dárek? Jaké oblečení je na schůzku vhodné? Vést setkání v angličtině či je lepší využít služeb simultánního překladatele?

Ušetřete váš čas a peníze a využijte našich komplexních služeb týkajících se organizace a plánování obchodních cest do Izraele. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.