Založení firmy v Izraeli

Založení firmy v Izraeli

V Izraeli existuje několik různých typů obchodních společností. Naši poradci vám doporučí tu nejvhodnější a povedou vás krok za krokem k založení společnosti vybraného druhu. Udělají maximum pro to, aby byl tento proces co nejkratší a nejefektivnější.

Jako součást vstupu na izraelský trh je obvykle nutné založit společnost s ručením omezeným (hebrejsky “chevra be´am”), aby mohla být uznána příslušnými orgány a také z důvodu toho, že izraelské firmy často dávají přednost spolupráci s izraelskou firmu před zahraniční entitou. Místní firma také může vyhrát vládní zakázky a využívat služeb státních orgánů jako je vracení DPH a různé dotace.

Naši zaměstnanci znají velmi dobře úřední systém, jazyk, kulturu a způsoby chování v Izraeli. Díky tomu vám mohou pomoci se všemi výše zmíněnými procesy. Budete mít k dispozici místního rodilého mluvčího, aby vám pomohl se všemi důležitými kroky při vstupu na izraelský trh.

Název společnosti si můžete zvolit z několika možností. Podle izraelského zákona si nemůžete zvolit název, který je podobný již existující firmě nebo značce v Izraeli. Nevhodné jsou také urážlivé nebo vulgární názvy. Na začátku procesu založení firmy vás požádáme o několik možností názvů vaší nové firmy, a my na základě toho zjistíme, který název by byl nejvhodnější.

Pokud se chcete dozvědět o založení firmy v Izraeli více informací, neváhejte nás kontaktovat.