Profil společnosti

O NÁS

Společnost Conbiz poskytuje obchodní poradenské služby a asistenci zejména pro vstup na izraelský a český trh.

Díky výborné znalosti místních zvyků, jazyka, kultury a práva vám poskytujeme poradenství a služby nejvyšší kvality. Svěřte se do rukou profesionálů!

Naši klienti oceňují zejména dlouholetou zkušenost v oblasti obchodu, spolupráci s ambasádami, státními institucemi a obchodními komorami, orientaci v aktuálních vládních programech, vynikající znalost jazyka obou zemí, logistickou podporu, právní poradenství a širokou škálu dalších služeb pro rozvoj podnikání na zahraničních trzích. Společnost Conbiz má sídlo v České republice a pobočku v Izraeli. Specializovaný tým profesionálů vám usnadní vstup na místní a zahraniční trhy. Na základě vašich požadavků vytvoříme speciální model kombinující rychlost a efektivitu při maximální ziskovosti. Zaručujeme spolehlivost, profesionalitu a vysokou úroveň našich služeb.

NÁŠ TÝM

Naši profesionální a zkušení poradci vás budou zastupovat v Izraeli a v České republice. Mají bohaté zkušenosti z mnoha oborů podnikání, akademické vzdělání a kontakty v soukromé i státní sféře. Pro váš projekt bude vybrán vždy ten nejvhodnější a nejzkušenější poradce ve vaší oblasti podnikání. Více informací se o našem týmu dozvíte zde.

KONTAKTUJTE NÁS

Chystáte se začít podnikat v Izraeli? Máte v Izraeli nového obchodního partnera? Pomůžeme vám udělat správná rozhodnutí ve vašem podnikání v zahraničí. Pro více informací nebo pro domluvení schůzky nás kontaktujte pomocí emailu, telefonu nebo přes kontaktní formulář zde.

Conbiz je zde pro vás

Při vstupu na cizí trh pro vás připravíme důkladný průzkum trhu zaměřený na vaše potřeby. Vaše cíle jsou našimi cíli. Kreativní řešení požadavkům trhu vám zajistí hladký vstup na izraelský trh.

Díky spolupráci s naší firmou se vyhnete obvyklým i nepředvídatelným překážkám. Zajistíme realizaci vašeho projektu pomocí cílené strategie navržené naší společností přesně podle vašich představ.